אודות Tricode – תכנות בנייה ועיצוב אפליקציות

אם אתם מעוניינים בפיתוח אפליקציה לעסק או לארגון שלכם כדאי שתכירו את חברת Tricode, שמתמחה ביצירת אפליקציות, פיתוח אפליקציות ופתרונות סלולריים למגוון מכשירי סמארטפון.

חברת Tricode ממוקמת בחיפה ובראשה עומדים מומחים בתחומי העיצוב, ממשק המשתמש וביצירת אפליקציות חכמות למערכות ההפעלה של Apple (iOS) ו-Google (Android). המומחיות הרב תחומית מאפשרת לחברה להתאים את הפתרונות לצרכי הארגון שלכם. בין אם אתם מעוניינים ביצירת אפליקציה לשירות הלקוחות הקיימים של העסק או שאתם מעוניינים לשווק אותו באמצעות אפליקציה חדשה – המומחים שלנו יסייעו לכם בתהליך במקצועיות ואדיבות.

בין השירותים שאנו מציעים:
  • פיתוח אפליקציות ל –iPhone ו iPod
  • פיתוח אפליקציות למכשירי אנדרואיד
  • התאמת אפליקציות ל – iPad ומכשירי טאבלט נוספים של אנדרואיד
  • עיצוב המותאם לשפה השיווקית של החברה שלכם
מי האנשים שיוצרים את האפליקציות?
לפני שנכיר את העסק שלכם ואת הצרכים שלו, אתם מוזמנים להכיר את האנשים שמובילים את Tricode:

יקי לוין
, מנהל פיתוח iOS: ליקי יש היכרות ארוכת שנים עם תכנות ופיתוח טכנולוגי. את ההיכרות העמוקה שלו עם מערכות ההפעלה של Apple ערך במסגרת קורס של מכללת נס – אינטלקט אקדמון. במסגרת הקורס יקי הפגין יכולות יוצאות דופן, כך שהמכללה החליטה לא רק להעניק לו תעודת הצטיינות, אלא גם לגייס אותו לשורותיה ולהפוך אותו למדריך מן המניין.

אורי מדינה, מנהל צוות 3D Design ו-UI: העיסוק של אורי בעיצוב החל שנים לפני פיתוח ה-iPhone הראשון. לאחר השלמת לימודי עיצוב תקשורת חזותית השתלב אורי במשרת מעצב גרפי בסטודיו לעיצוב.
עם התפתחות הסמראטפונים החלה התמחותו של אורי בתחום ממשק המשתמש (UI) והעיצוב המותאם למכשירי הסלולר. אורי מאמין שאפליקציה מוצלחת היא לא רק אחת שעובדת מהבחינה הטכנולוגית, אלא כזו שמושכת אנשים להשתמש בה שוב ושוב.

שי לחמנוביץ', מפתח Android: לשי ניסיון עשיר בתחום הפיתוח למערכת ההפעלה Android. שי עוסק באופן מקצועי בניתוח מאגרי מידע מאז שירותו הצבאי ביחידה 8200 ומשרד ראש הממשלה. הפיתוח ל- Android החל כתחביב. עם הזמן הידע והאהבה לתחום גדלו ושי הפך למומחה Android.

אנו ב-Tricode נשמח להכיר לעומק את העסק שלכם. אנו מאמינים שכיום לכל בית עסק יש צורך באפליקציה וחשוב לנו ללוות אתכם בדרך אליה בצורה מקצועית ואדיבה, עד לשביעות רצונכם המלאה.