אפיון אפליקציות

ברגע שמטרת האפליקציה מוגדרת נוכל להתחיל בתהליך האפיון, האפיון הוא בעצם הבסיס של בניית האפליקציה, תהליך אפיון האפליקציה כולל את הגדרת האפליקציה, המבנה שלה ויצירה של ממשק ניהול ייעודי

ברגע שמטרת האפליקציה מוגדרת נוכל להתחיל בתהליך האפיון, האפיון הוא בעצם הבסיס של בניית האפליקציה, השלב הכי חשוב במהלך פיתוח האפליקציה.
תהליך אפיון האפליקציה כולל את:
  • הגדרת האפליקציה: מה המודל העסקי של האפליקציה ומה היא תכלול. נוכל ליצור עבורכם מבחר רחב של תכנים שעושים שימוש בטכנולוגיות הסמארטפון המתקדמות כמו תזוזות המכשיר, ה-GPS המובנה בו ועוד – הכל בהתאמה לצרכי העסק.
  • הגדרת מבנה האפליקציה ואופן פעולתה: האם האפליקציה נושאת פרסים? האם היא יוזמת התרעות למשתמש או שהיא פועלת רק כשהוא יוזם? בשלב זה נענה על השאלות הללו ונגדיר את האפליקציה לעומק: כיצד תיראה האפליקציה, נגדיר בפירוט את מבנה המסכים ואת סדר השתלבותם. מה יוצג בכל מסך ומה תפקידו של כל כפתור, כיצה הוא יראה ומה יהיה גודלו.
  • יצירת ממשק ניהול ייעודי: נוכל לפתח עבורכם ממשק ניהול דרכו תוכלו לנהל את תכני האפליקציה בצורה פשוטה ועצמאית. 
בנוסף, בשלב זה נגדיר את קהל היעד של האפליקציה. לאיזה קהל פונה האפליקציה, האם הוא מוגדר ספציפית לפי גיל, מין, מקצוע וכו'... קהלים שונים דורשים עיצוב שונה ופיתוח של קונספטים שונים לגמרי. נסייע לכם להגדיר את קהל המטרה על מנת להתאים לו אפליקציה שהוא יתקין ויאהב.