הפצת אפליקציות

פיתוח האפליקציה הסתיים, ועל מנת שהקהל הרחב יוכל להוריד את האפליקציה שלכם היא צריכה לעלות לאוויר. אתם תיהנו מתמיכה מלאה לאורך כל הדרך ותוכלו להעלות אותה בדרך המועדפת עליכם

שחרור האפליקציה
פיתוח האפליקציה הסתיים, ועל מנת שהקהל הרחב יוכל להוריד את האפליקציה שלכם היא צריכה לעלות לאוויר. אתם תיהנו מתמיכה מלאה לאורך כל הדרך ותוכלו להעלות אותה בדרך המועדפת עליכם:
  • העלאת האפליקציה עבורכם: נוכל לשחרר את האפליקציה דרך חשבונות ה-Apple וה-google שלנו – שניהם חשבונות מאושרים וותיקים שיכולים לשמש להעלאת האפליקציה שלכם.
  • העלאה עצמאית: אם תרצו תוכלו לפתוח חשבונות חשבונות ב-Apple וב-google (התהליך כרוך בתשלום). אנו נעניק לכם תמיכה מלאה בפתיחת החשבון והעלאת האפליקציה גם בדרך זו.
שיווק והפצה
אלפי אפליקציות משתחררות לאוויר העולם מידי שעה. כיצד תוכלו להפוך את שלכם לאחת שתזכה לפופולריות? בנוסף ליצירת אפליקציה נאה ושימושית (תהליך שכבר הושלם בשלב זה) תוספת של מאמצים שיווקיים תסייע להצלחת האפליקציה.

אנו עובדים עם חברות פרסום שיוכלו, כשירות נלווה נוסף, לקדם את שיווק והפצת האפליקציה שלכם במגוון דרכים, החל משחרור הודעות לעיתונות ועד הפצת פליירים או פרסומות בעלונים שיווקיים.

תחזוקת האפליקציה
חברות רבות מעוניינות לשמור על האפליקציה שלהם מעודכנת ומעוצבת בטווח הרחוק. בשנה הראשונה מיום חתימת החוזה תיהנו מתמיכה מלאה בכל צורך שתתקלו בו. במידת הצורך אנו נוכל להעניק לכם תחזוקה מלאה ועדכונים בזמן אמת על מנת לשמור על נתונים מעודכנים.